Jdi na obsah Jdi na menu
 


Homer Simpsn

17. 7. 2008

Obrazek

Starej dobrej Homer...

Homer pochází z dvou bratrů (jeho bratr je milionář Herbert Powel). Doteď pro mě bylo tajemství, že má i nevlastní sestru žijící v Anglii.

Jeho dětsví nebylo nějak zvláště idylické - jeho vztah s otcem Abrahamem byl vždy spíše o hádání a ignoraci. Jeho matka bydlí v zahraničí.

Všichni asi víme, že Homerovu tupost způsobuje bledě modrá pastelka, kteou si jako malý zarazil nosem do mozku.

Málokdo ale ví, že tento tlouštík trpí panickou hrůzou z pavouků a mrtvol. Jako puberťák totiž jednu objevil. Později zjistil, že patřila Waylonu Smithersovi stršímu, který se zabil při opravě zařízení v jaderné elektrárně.

Coby adolescent zaplál Homer láskou na první pohled k Margaret (Marge) Boulvierdové. Za nedlouho se vzali, a zanedlouho čekali první dítě - synka Barta. o dva roky později přišla na svět nadprůměrně chytrá Lisa, a na nějaký ten čas i malá Maggie.

Spolu s Marge prošli spoustu krizí, ale ze všech vyšli bez úhon. K největšímu Homerovu úletu patří utajené manželství s ženou s Los Angeles.

Homer vystřídal už mnoho zaměstnání (toto osudné číslo se blíží stovce!), ale trvale pracuje jako technik v Burnsově jaderné elektrárně.

A takhle ho známe dnes - šestatřicetiletého, milujícího donuty (koblihy), obchod Kwick-E-Mark, restauraci s pandími stehýnky:-( , pivo Duff, televizi, rodinu, hospodu U Vočka a přátele...Smile

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář